Winka E-Ticaret Entegresyonu

Winka E-Ticaret Entegresyonu

Merhabalar sizlere bugün Winka E-Ticaret Entegrasyonu hakkında kısa bir yazı paylaşımı yapacağım.

Bilmeyenler için Winka Nedir?

Winka, firmaların tedarikten, dağıtıma kadar tüm iş süreçlerini bütünleşik bir veri/bilgi yönetimi sistemi desteğiyle yönetmesini sağlayan geniş kapsamlı ve modüler yapıya sahip bir yazılım paketi ve bunun paralelindeki danışmanlık ve teknik destek hizmetleri olarak tanımlanabilir. Aslında özünde bir muhasebe programıdır.

Nasıl Çalışıyor

Local ağınızdaki kullanmakta olduğunuz winka programınızın kurulu olduğu makina üzerinde bir api yapısı ile e-ticaret sistemi kurularak haberleşmesi sağlanmaktadır. Proje v1.0 seviyesinde test edilerek geliştirmeye devam ediyorum.

Sistem opencart üzerinde aktif olarak çalışmaktadır. Tekli ürün veya toplu ürün güncelleme, Cari aktarma ve sipariş aktarma hizmetleri çalışmaktadır.

Daha önceki projemde logo programı ile sadece dll kullanarak fatura ekleme ve ürün çekme işlemlerinden yola çıkarak müşterim için istekleri doğrultusunda geliştirilmiş ve geliştirilmeye devam etmektedir.

Sizde ofisinizde e-ticaret siteniz var ve winka kullanıyorsanız iletişime geçerek bu konuda destek alabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyor?

Winka E-Ticaret Entegrasyonu nasıl çalışıyor, sistem winka server makinanızın üzerine veya mini bir local server’a kuracağımız bir servis aracılığı ile e-ticaret siteniz ile iletişim kuruyor. Servisi belirlediğimiz zaman aralığında veya manuel olarak güncellemelerini sağlıyor.

İşletme sahipleri ürünlerini satışa sunmak ve daha iyi takibini sağlayabilmek adına kullandıkları muhasebe programları ile e-ticaret sistemlerini entegre etmeleri hem zaman, hemde maliyet açısından sonra derece önemlidir. Sahip olduğunuz ürünlerinizi veya tedarikçi firmalardan alınan ürünleri sitenizde yayınlamak son derece kolay hale gelecektir. Ardından tanıtım ve reklam çalışmaları ile müşteri portfoyünüzü hızlıca büyütebilirsiniz. İnternette arama yaparak ya da reklamlara tıklayarak ürün almak isteyen tüketiciler sizleri online alışveriş sitenizden daha hızlı ulaşım sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir