You are currently viewing Opencart developer
opencart geliştirici

Opencart developer

Günümüzdeki e-ticaret sitelerinin popüler olanı opencart‘tır. Ücretsiz olması, geliştirmeye açık olması ve bir çok sebebi olan popüler bir açık kaynak yazılımıdır. Bu sistemleri geliştirmek için ise bir Opencart developer olarak nitelendirilen PHP geliştiricisi ile çalışabilirsiniz.

Opencart ve PHP Developer

PHP Developer kod geliştirme kısmında belirli bir seviyede kendini ispatlaşmış ve MVC yapısına hakim olanlar kısa bir sürede opencart yapısını çözebileceğini düşünüyorum. Yalnız PHP developer olarak geçinen ve piyasada stackoverflow gelişricisi olduğunu görüyoruz.

E-ticaret sitem olsun para vermeyim istiyorum

“E-ticaret sitem olsun para vermeyim” bu konu bana hep mantıksız gelmiştir ve gelecektir! Para kazanmanın amaç olduğu durumlarda para vermeden, para kazanmayı düşünmeleri çok üzücü bir konu. Oysaki basit hesap ile yıllık olarak domain + hosting için bile 34$ gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Hosting ve domain alanlar ve ücret ödemekten kaçınanlar biz geliştiricilere; abi bu işi bedava yapalım sonraki işte hakkını veririz ile başlayıp sonu gelmeyen teklifler geliyor. Arkadaşlar geliştiriciler bu işi hayrına yapmadığını anlamanız gerekmektedir ve hepimizin ödemesi gereken faturaları var. Buna rağmen işimizi severek yapmaya devam ediyoruz.

E-ticaret

Özellikle opencart e-ticaret olarak kullanabileceğiniz ve Magento sisteminden daha soft, komplike olmayan hali olarak düşünebiliriz. Opencart eklentileri olan ve eklenti bulamadığınızda ise php developer’dan destek alarak kendinize özgür bir geliştirme avantajları sağlamaktadır.

Kısaca eklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir çok eklenti bulmak çok zor bir durum değil. Üstelik eklenti e-ticaret konusunda özel istekleriniz değilde, genel ihtiyaçlarınız olması halinde hazır eklentileriniz, hazır kredi kartı ödeme sistemleriniz bulunmaktadır.

E-ticaret istiyorum

Konuyu özetleyecek olursak bir e-ticaret sitesine girişmeden önce önünüzdeki tüm seçenekleri kontrol edin. Doğru adımlar ve kararlar alarak bu işe girişmenizi öneririm. Kervan yolda düzelir düşüncesinden uzak durmanızı bu konuda öneririm.

Bir e-ticaret veya özel projeye ihtiyacınız var ise iletişim formunu kullanabilirsiniz.

kurtitasarim

‘’İrade ve yargıları aşan güçlü bir coşku, ihtiras" diye tanımlanır tutku. Yaptığın işi sevmek yerine, sevdiğin işi yap mottosu da benim tutku tanımım. Kod yazmak bir yana, o kodun sistem üzerindeki hareketlerini, farklı cihazlar ile etkileşimini, o noktalarda oluşan sıkıntıları görmek, çözmek ve bunu yaparken diğer kişilere yol göstermek işimin en zevkli yanı. Bu sebeple önce tutku ile yapılan iş, sonra maddiyat..

This Post Has One Comment

  1. Zekeriya

    Merhabalar Kurtuluş bey tarafınızdan aldığım opencart destek hizmetleri için teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın