You are currently viewing Logo Ön Sipariş Modulü PHP

Logo Ön Sipariş Modulü PHP

Merhabalar uzun süre sonra yeni birşeyler yazmak beni memnun ediyor. Bir süredir lips&delta ‘da geliştirmekte olduğumuz bir barkod sistemi ile muhasebe programı entegrasyonlarında yaşadığım sıkıntıları sizlere aktarmıştım. Mevcut geliştirmenin sonlandığını bildirmekten memnunum, muhasebe programı olan logo konusunda destek olan ve ufak tefek takıldığım noktalarda çözüm sunan sevgili ekol bilgisayar’ın sahibi olan kamil bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım logo konusunda son derece bilgili ve çözüm odaklı çalışmayı seven firmadır.

PHP ile geliştirmekte olduğumuz projemizden gelen siparişlerin barkodların okunarak tamamlanma aşamasından sonra otomatik olarak logo go muhasebe programına entegrasyonunu sağlanması yapılmaktadır. Bu entegrasyon için size dayatılan Tiger modülünü alarak çok büyük meblalar ödemek son derece gereksiz olmakla beraber saçmalıktır. Yapacağınız bir kaç işlem için çözüm ortağı olan firmaların sizlere dayatmış oldukları programları iyice araştırmanızı tavsiye ederim. Ben bir Linux seven olarak object.dll alarak asp.net tarzı bir programlama dili ile projemi geliştirmek istemiyorum vede saçma buluyorum. Sizde çözüm ortağı firmalarınızın, yazılım danışmalarınızın sundukları çözümleri araştırmanızı tavsiye ederim!

Logo ön sipariş ve diğer modüllerin geliştirmesini yapmaya devam ediyorum., şu an aktif olarak ön sipariş ve müşterilerin carilerin güncellenmesi, e-ticaret sitemize üye olan firmaların hesaplarının logo’ya entegresini sıkıntısız şekilde sağlamaktayım. Kullandığınız e-ticaret sistemlerine muhasebe programınızı entegre etmek isterseniz oluşturmuş olduğum kütüphaneyi makul ücrete satabilir ve belirli ücretlere entegrasyonunu sağlayabilirim. Bir muhasebe programı alıp entegrasyon sağlamayı düşünüyorsanız Ekol Bilgisayar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

kurtitasarim

‘’İrade ve yargıları aşan güçlü bir coşku, ihtiras" diye tanımlanır tutku. Yaptığın işi sevmek yerine, sevdiğin işi yap mottosu da benim tutku tanımım. Kod yazmak bir yana, o kodun sistem üzerindeki hareketlerini, farklı cihazlar ile etkileşimini, o noktalarda oluşan sıkıntıları görmek, çözmek ve bunu yaparken diğer kişilere yol göstermek işimin en zevkli yanı. Bu sebeple önce tutku ile yapılan iş, sonra maddiyat..

Bir cevap yazın