You are currently viewing WordPress sayfa tasarım eklentisi

WordPress sayfa tasarım eklentisi

Merhabalar sizlere bugün WordPress sayfa tasarım eklentisi bahsetmek istiyorum. Son derece kullanışlı olmakla beraber sayfa tasarımlarını kolay bir hale getiren Page Builder by SiteOrigin eklentisinden biraz bahsedeyim.

Bir sayfa tasarlamak istiyorsunuz wordpress kurdunuz ve Dizayn istediğiniz gibi olmuyor işte bu eklenti size burda yardımcı oluyor..

İstediğiniz gibi tablo oluşturun, resim ekleyin,  bir satırda olacak içerikleri görsel olarak hazırlayın bütün hepsini bu içerik ile yapmanız artık çok kolaylaşmaktadır. Eklentiyi kurduktan sonra yazı ve sayfalarınıza kurulum yaparak eklenti gelmektedir, daha sonra sayfa ekleme veya düzenleme kısmına geldikten sonra page builder demeniz yeterli olacaktır.. artık hersey temanıza ve size kalmıştır..

Tema ile beraber çalışır.

Page Builder size istediğiniz herhangi bir WordPress tema seçmek için tam bir özgürlük verir. Avantajı olarak istediğiniz sıklıkta temaları değiştirmek için özgürsünüz.Eklenti her zaman tema ile birlikte gelecek.

Page Builder ücretsiz temalar bulunmaktadır.
Hiçbir kodlama gerektirmeden hazır olarak sunulmaktadır.

Sayfa Oluşturucu basit sürükle ve bırak arayüzü tek bir kod satırı yazmak gerek kalmayacak demektir. Page Builder sizin için tam yüksek verimli kod üretir.

WordPress kullanırken farklı sayfalarınız olabilir portfolio,galeri gibi bu tarz sayfalara eğerki kurduğunuz eklenti gelmedi ise yapmanız gereken ise bu durumda

[code]

// Post types
$defaults[‘post-types’] = array(‘page’, ‘post’,’portfolio’);

[/code]

kısımlarını kendinize göre düzenlemeniz olacaktır.

Eklentinin linki

kurtitasarim

‘’İrade ve yargıları aşan güçlü bir coşku, ihtiras" diye tanımlanır tutku. Yaptığın işi sevmek yerine, sevdiğin işi yap mottosu da benim tutku tanımım. Kod yazmak bir yana, o kodun sistem üzerindeki hareketlerini, farklı cihazlar ile etkileşimini, o noktalarda oluşan sıkıntıları görmek, çözmek ve bunu yaparken diğer kişilere yol göstermek işimin en zevkli yanı. Bu sebeple önce tutku ile yapılan iş, sonra maddiyat..

Bir yanıt yazın