You are currently viewing TpLink 3G ve 4.5 G modem

TpLink 3G ve 4.5 G modem

Merhabalar bugün sizlere TpLink 3G ve 4.5 G modem hakkında bilgi vermek istedim. Sizde operatör firmalarının sömürülerinden bıktınız mı? Vınn modem, 10 kişi aynı anda bağlanacak wifi modem peki neden ben bu kadar yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalayım ? Neden sadece 10 kişi diye sorguladınız mı kendinizi işte burada gelişen teknoloji ile beraber akıllı Gsm modemler devreye giriyor.

Benim bugün kendimiz için almış olduğum TL-MR3420 modemden bahsetmek istiyorum. Bu modem sizin aldığınız vınn ve kontörlü data hattınız ile istediğiniz kadar ” -ki ben aynı anda 40 kişi bağladım 🙂 ” bağlantı sağlayabilirsiniz. TpLink 3G ve 4.5 G modem Başlıca özellikleri ;

 • LTE/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS/EDVO USB modemlerle uyumludur
 • 3G/4G ve WAN bağlantı yedeklemesi yaparak Internet bağlanabilirliğini artırır
 • 300Mbps kadar kablosuz bağlantı hızı ile HD video ve online oyunlar için yüksek performans sağlar.
 • WPS düğmesi ile tek tuşla güvenli kablosuz ağ kurulumu
 • Band genişliği kontrolü her bilgisayara ayrılacak band genişliğini belirlemenize olanak tanır
 • 3G / 4G LTE Modemlerin Uyumluluğu SADECE TL-MR3420 versiyon 2.0 için geçerlidir.

özelliklerine sahiptir ve muhteşem bir çekim gücü vardır. Kurulum ise oldukça basit olmak ile beraber sinyal çekim gücünüzede arayüzden kontrol edebiliyorsunuz.

Farklı özelliklere sahip olarak boyutları büyük ben daha ufak bir şey arıyorum dersenizde size tavsiye edeceğim tekrar TL-MR3040 bu modem ise batarya ile çalışmaktatır. Bu modelin ise başlıca özellikleri ise;

 • LTE/ HSPA+/UMTS/EVDO 3G/4G USB modemler ile uyumlu
 • Uzun süre kullanım için 2000mAh bataryaya sahiptir
 • Farklı durumlar için iç çalışma modu: 3G/4G Router, Taşınabilir Router (AP), WISP Client Router
 • Hızlı paylaşım ve yüksek kapsama alanı için 150Mbps kablosuz hız
 • 3G / 4G LTE Modemler ile Uyumluluk SADECE TL-MR3040 Versiyon 2.0 için geçerlidir.

daha profosyonel olarak asus modelleri var fakat bütçe olarak biraz pahalı olabiliyor. Operatör hatlarının sözmürülerinin umarım sonu gelir. Lakin faiş fiyat politikaları ve EN HIZLISINDAN 4 KAT HIZLI diye uyduruk reklamlar yapan firmaların verdiği data paket ve fiyatlarını biliyoruz umarum kendilerine çeki düzen verirler :))

 

TpLink 3G ve 4.5 G modem

TL-MR3040

 

kurtitasarim

‘’İrade ve yargıları aşan güçlü bir coşku, ihtiras" diye tanımlanır tutku. Yaptığın işi sevmek yerine, sevdiğin işi yap mottosu da benim tutku tanımım. Kod yazmak bir yana, o kodun sistem üzerindeki hareketlerini, farklı cihazlar ile etkileşimini, o noktalarda oluşan sıkıntıları görmek, çözmek ve bunu yaparken diğer kişilere yol göstermek işimin en zevkli yanı. Bu sebeple önce tutku ile yapılan iş, sonra maddiyat..

Bir cevap yazın