Genel

Toptan Erotik Shop Xml

Merhabalar Toptan Erotik Shop Xml servislerinemi ihtiyacınız var? sizler için hazırlamış olduğum ve cronjob yöntemi ile belirlediğiniz zaman aralığında otomatik olarak çalışarak güncelleme yapan bir entegrasyon sağlayabiliriz. Lips&Delta , Merry See ve diğer toptancıların xml ve web servislerinin entegrasyonlarını sağlayabilirim. Her xml’in 500 TL fiyatı vardır. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

Merry See firması için OpenCart Eklenti.

 • Otomatik Kategori Oluşturma
 • Otomatik Fiyat ve Ürün Güncelleme
 • Resim Güncelleme ve Sisteminize Kayıt
 • Stok olmayan ürünleri kapatma

Bilmeyenler için Firmalar hakkında kısaca bilgiler :

Merry See iç giyim ürünleri firmamızın Türkiye’ deki tescilli markası olmakla birlikte, firmamız MBA DIŞ TİCARET TEKSTİL PAZARLAMA HİZMETLERİ faliyetine 2011 yılında başlamıştır. Merry See markası Türkiye ve Polonya ortak markası olup Türkiye deki Üretimini Firmamız sağlamaktadır. iç giyim ve Fantazi iç giyim alanlarında kalitesi ve kurumsallığı ile tanınır bir hale gelmiştir. Türkiyede Yüzlerce bayisi olan firmamız bayilere ve müşterilerine sorunsuz, farklı ve kaliteli ürün çeşitleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Lips&Delta : 500 kalem üründen fazla çeşidi olan ve düzenli olarak kampanyalar sağlayarak 2010 yılından beri erotik shop ve cinsel sağlık ürünleri satışı yapan firmadır.

RedHodBest : 1989 yılında kurulmuş olan firmamız, 1998 yılında ilk birkaç mağazadan biri olarak internet ortamında satış yapmaya ve e-ticaret yazılımları geliştirmeye başlamıştır. Bine yakın sanal mağaza ve ödeme altyapısı hazırlayan yazılım ekibimiz titiz bir çalışma ile RedHotBest.com’u hayata geçirmiştir.  RedHotBest, veTicaret Sanal Mağazacılık bünyesinde hizmet veren birimimizdir.

Xml nedir :

Çok farklı tipteki verileri orjinal formatlarında tek bir havuzda tutabilen XML, bilgiye hızlı, kolay ve ortamdan bağımsız olarak erişebilme imkanı sunar. Günlük yaşantımızda kullanmakta olduğumuz verilerin %80’ini oluşturan ve “unstructured” olma özellikleri nedeniyle kendi bulundukları medya dışında veri özelliklerini koruyamayan (kelimeişlem, elektronik tablo çıktıları, PDF dokümanları, ses,resim vb) farklı tipteki verilerin, oryantasyona gerek duymadan hiyerarşik bir yapıda kullanılabilmelerine olanak vermekte ve bu verilerin hızlı bir şekilde sorgulanabilmelerini sağlamaktadır. Öncelikle veri transferinin kolaylaşmasını ve verinin içerik bilgisiyle saklanabilmesini hedefleyen XML, içerik ve sunum bilgilerini birbirinden ayırır. Bu özelliği ile de HTML’den farklılaşır.
 • XML bir document’in(belgenin) yapısını ve görünümünü tanımlamak için kullanılan uluslararası bir standartdır.
 • XML (Extensible Markup Language – Genişletilebilir İşaretleme Dili) yapılandırılmış belge ve verilerin evrensel formatıdır
 • XML text tabanlı markup dilidir ve data alış verişinde kullanılan bir standard’ır
 • XML bilginin yapısını tanımlamak için kullanılan bir teknolojidir.
 • XML bilgiyi tanımlayan ve web’te bilgi alış verişi için kullanılan standard bir biçimdir.
 • XML markup dillerini tanımlayan bir metadilidir.
 • XML verinin yapılandırılması ve tanımlanması için kullanılan bir teknolojidir.
 • XML herhangi bir verinin biçimlenmesi,tanımlanması için kullanılan bir teknolojidir.

kısaca xml ile sisteminize otomatik olarak ürünlerinizi entegre edebilir ve güncelleme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Bunu Oyla post
5 Comments
 1. Doğan 6 sene ago
  Reply

  merhaba
  sizinle nasıl iletişime girebilirim?

  • kurtitasarim 6 sene ago
   Reply

   size mail attım.

   • erkut aydın 3 sene ago
    Reply

    irtibat kurabilir miyiz xml konusunda

 2. murat 2 sene ago
  Reply

  ulaşabilir misiniz

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

%d blogcu bunu beğendi: