You are currently viewing Plesk Crack

Plesk Crack

Bu konuyu sadece clickbait için açıyorum. Plesk Crack tercih sebebi ülkede olan yüksek döviz kuru ve lisanslama maliyetleri ile çok aranmasıdır. Crack yapmak elbette mümkün ama legal olmaması sebebi ile bu kısımda bir paylaşım yapmak etik değil.

Deneme Plesk Lisansı

Deneme plesk lisansı aslında 14 günlük bir deneme anahtarı ile kullanım yapabiliyorsunuz. Fakat eskiden bir domain kısıtlaması bulunmuyorken, bu konuda bir güncelleme ile artık verilen anahtar kısıtlı bir sürüm kullandırmaktadır.

Bu konuda yapabileceğiniz eski versiyon yüklemesi yapabilir veya warez sitelerini gezerek crackli sürümlere ulaşabilirsiniz. Plesk Crack veya Lisans ile uğraşmak istemiyorsanız ücretsiz veya çok daha hesaplı olan bir hosting yönetim paneli kullanabilirsiniz.

Plesk Nedir

Bir sunucu sistemi yöneticisine, web tabanlı bir arayüz üzerinden yeni web siteleri, yeni e-posta hesapları oluşturma ve DNS girdilerini yapma gibi imkânlar sunar. Yönetici, alan adları ve/veya istemcilere kaynak tahsisinde rol oynayan etkenleri önceden saptayan istemci ve site şablonları yaratabilir.

Plesk’in Linux/UNIX için tasarlanmış olanı, Red Hat/Fedora, SUSE, Debian/Ubuntu ve FreeBSD de dahil olmak üzere birçok POSIX platformunu destekler. Plesk’in Windows için olanı ise Windows Server 2003 ve Windows Server 2008 işletim sistemlerini destekler.

Plesk, CounterStrike ve Battlefield 1942 oyun sunucularının yanı sıra, MySQL ve PostgreSQL veritabanlarının (Windows altında Microsoft SQL Server ve Microsoft SQL Server Desktop Engine), Tomcat Java Server, ColdFusion Server gibi platformların isteğe bağlı sürümlerini kurar ya da bunların sürüm

kurtitasarim

‘’İrade ve yargıları aşan güçlü bir coşku, ihtiras" diye tanımlanır tutku. Yaptığın işi sevmek yerine, sevdiğin işi yap mottosu da benim tutku tanımım. Kod yazmak bir yana, o kodun sistem üzerindeki hareketlerini, farklı cihazlar ile etkileşimini, o noktalarda oluşan sıkıntıları görmek, çözmek ve bunu yaparken diğer kişilere yol göstermek işimin en zevkli yanı. Bu sebeple önce tutku ile yapılan iş, sonra maddiyat..

Bir cevap yazın