You are currently viewing Freelancer’ lar İçin Yeni Bir Platform : Sihirli Yazılar

Freelancer’ lar İçin Yeni Bir Platform : Sihirli Yazılar

Merhaba Arkadaşlar,

Bu yazımda Freelancer ’lar için yeni ve çok tercih edilen bir platform olacağına inandığım, “Yeni nesil içerik üreticisi” sloganıyla yayın hayatına başlayan Sihirli Yazılar’ dan kısaca bahsetmek istiyorum.

www.sihirliyazilar.com adresinden ulaşabilecek platform, Blog İçerikleri, Web İçerikleri, Sosyal Medya İçerikleri, Editoryal Hizmetler, Görsel Ürünler ve Hazır İçerikler ana kategorileri altında yer alan onlarca ürün ve hizmeti müşterileri ile buluşturmakta.

https://www.sihirliyazilar.com/freelance-yazar-ol linkine tıklayarak freelance içerik üreticiliği hakkında detaylı bilgi alabilir ve Sihirli Yazılar Freelance İçerik Üreticisi olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Hemen belirtelim, Sihirli Yazılar bir Tılsımlı İşler projesi ve internet dünyasında kalıcı işler yapmak isteyen Tılsımlı İşler’ in internet sitesine www.tilsimliisler.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Şimdiden bol kazançlar dilerim.

Siteden Bir Alıntı:

Sihirli Yazılar, siteniz için standart içerikler sunan klasik firmaların çok ötesinde, komple bir hizmet paketi vaat eden yeni nesil bir içerik üreticisidir. Pazarda görülen klasik ürünlerin dışında çok daha farklı ve geniş kapsamlı ürünler sunan Sihirli Yazılar’ ın temel prensibi, tüm çalışmalarında kalite/fiyat oranını en yükseklerde tutabilmektir. Bu nedenledir ki, birçok müşterimizin, hali hazırda satın almakta oldukları hizmet kalitesinin çok üstünde bir kaliteye, bugün çok daha uygun maliyetle sahip olabilmesini sağlamaktayız.

kurtitasarim

‘’İrade ve yargıları aşan güçlü bir coşku, ihtiras" diye tanımlanır tutku. Yaptığın işi sevmek yerine, sevdiğin işi yap mottosu da benim tutku tanımım. Kod yazmak bir yana, o kodun sistem üzerindeki hareketlerini, farklı cihazlar ile etkileşimini, o noktalarda oluşan sıkıntıları görmek, çözmek ve bunu yaparken diğer kişilere yol göstermek işimin en zevkli yanı. Bu sebeple önce tutku ile yapılan iş, sonra maddiyat..

Bir cevap yazın