You are currently viewing Dövmeli Adam iblis döngüsü

Dövmeli Adam iblis döngüsü

Merhaba uzun süre ara verdikten sonra bu yazım bilişim hakkında olmayacak. Bugünkü yazımda size Dövmeli Adam iblis döngüsü kitabından bahsedeceğim.

Nedir?

Dün okumakta olduğum kitabı bitirerek burada bu kitap hakkında düşüncelerimi yazmak istedim. İblis Döngüsü serisinin ilk kitabı olan Dövmeli Adam kitabından bahsetmek istiyorum. Epsilon yayınları beni her zaman etkilemiştir aslında. Ama bu sene düzenlenmiş olan İstanbul Kitap fuarına giderek her zamanki gibi elimde liste ile dolanırken yeni kitaplara da göz atıyordum. Bu sırada Epsilon’un  yeni çeviri yaptığı kitaplardan dövmeli adama gözüm çarptı kitabın sadece özeti bile beni etkilemeye yetti. Kitabı satın aldığımın ertesi akşamı okumaya başladım ve 460 sayfa 4 günde su gibi bitti. Fantastik kitap seven arkadaşlara kesinlikle okumasına tavsiye edeceğim bir kitap. Birbirinden ayrı ve habersiz olan 3 gencin hayat mücadelesi ve bir araya gelerek yapabildiklerini görmek, arkadaşlarına destek çıkmanın nedemek olduğunu iyi bir şekilde anlatmışlar. Şimdi kitabın devamı olan Çöl Mızrağı kitabın siparişini de verdim kitabı okuduktan sonra sizlere bunun hakkında da kısa bir yazı yazarak bilgilendirme yaparım.

 

kurtitasarim

‘’İrade ve yargıları aşan güçlü bir coşku, ihtiras" diye tanımlanır tutku. Yaptığın işi sevmek yerine, sevdiğin işi yap mottosu da benim tutku tanımım. Kod yazmak bir yana, o kodun sistem üzerindeki hareketlerini, farklı cihazlar ile etkileşimini, o noktalarda oluşan sıkıntıları görmek, çözmek ve bunu yaparken diğer kişilere yol göstermek işimin en zevkli yanı. Bu sebeple önce tutku ile yapılan iş, sonra maddiyat..

Bir yanıt yazın