Genel

BitTorrent, TRON tabanlı bir şifreleme para birimi jetonu başlattı

BitTorrent, TRON tabanlı bir şifreleme para birimi jetonu başlattı

2018’de TRON tarafından satın alındıktan sonra BitTorrent‘in geleceğini tahmin etmek için tarot kartları kullanmıyordu.. Sadece altı ay sonra, BitTorrent BTT olarak bilinen bir simge olan kendi şifreleme para birimini piyasaya sürdü.

BitTorrent kullanıcıları için, yeni belirteçler ağ hızını optimize etmenin ve ücretli önceliklendirme yoluyla daha hızlı indirmelerini sağlayacak bir yolunu sunuyor. Her biri BitTorrent vakfı tarafından verilir ve TRON tarafından belirlenen bir kılavuz ilkesi olan yerel TRC-10 uyumluluğu sunar. Küresel, merkezi olmayan içerik dağıtımı için TRX’i düşünün.

Geçen yıl satın alındıktan sonra, iki şirketin bir belirteç üzerinde işbirliği yapması sadece zaman meselesi gibiydi. İlk olarak Eylül 2018’de ortaya çıktığında “Proje Atlası” olarak bilinen token, dünyanın en büyük merkeziyetçi P2P ağında transferleri teşvik etmek ve alımları kolaylaştırmak.

BitTorrent, şu anda dünya çapındaki yukarı akış trafiğinin yüzde 22’sini ve aşağı akım trafiğinin yüzde üçünü kullandığını söylüyor. Şirket temsilcileri, 100 milyondan fazla kullanıcıya hizmet verdiğini söylüyor.

Şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri dışındakilere sunulan BTT, yeni belirteçleri test etmek ve test etmek için bir program olan Binance’in “Launchpad” programının bir parçası olacak. * Coin Telegraph * ‘a göre, belirteçler bu ayın başından itibaren “seçici olarak” dağıtılacak.

Bunu Oyla post

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

%d blogcu bunu beğendi: