You are currently viewing Aylık Ödeme İle Mobil Uygulama
Aylık Ödeme İle Mobil Uygulama

Aylık Ödeme İle Mobil Uygulama

Merhaba, bugün size Aylık Ödeme İle Mobil Uygulama nasıl yapılır bunu aktaracağım.

”Mobil Uygulama (App)” nedir?

Gelişen teknoloji ile oldukça küçük boyutlara gelen, elimizde veya cebimizde taşınabilen akıllı cihazlarda kullandığımız ”mobil uygulama” nedir?

Neredeyse herkesin yanından ayırmadığı akıllı cihazlar (telefon ve tablet) için kodlanmış ve özel olarak tasarlanmış olan yazılımlara mobil uygulama denmektedir.

Mobil uygulamalar kullanmakta olduğunuz markalara göre değişmek ile birlikte, her markanın kendine özgü bir işletim sistemi de bulunmaktadır.

Nedir bu aylık uygulama?

Sahip olduğunuz marka, ürün veya eğitim kurumu için bir uygulamanız olsun istiyor fakat herhangi bir kodlama dilini bilmiyor iseniz bu tam size göre.

Belirli bir ücret karşılığında, hazır temaları düzenleyerek ya da tamamen size özgü arayüzler tasarlayarak modern bir app uygulamasına sahip olabilir, site içinde yer alan uygun pluginler ile uygulamanızı zenginleştirebilirsiniz. 

Nasıl Çalışıyor?

İlk olarak size sunulan üç farklı paket içinden dilediğinizi seçerek aylık ödeme planı oluşturuyorsunuz. Seçilen paketin içeriği, satışın yapılmasını istediğiniz marketlere göre değişiklik gösterebiliyor.
Size sunulan beş farklı kategori için hazırlanmış, yenilenmeye devam edecek olan taslakları kullanarak tasarıma başlıyorsunuz. Mobil uygulamanızı kendiniz tasarlayabiliyor ya da bize bir talep oluşturabiliyorsunuz.

Eğitim Kurumu iseniz;

Eğitim kurumu olarak öğrencilerinize anında bildirim gönderebildiğiniz, kurs, etüd ve anlık ders programı değişiklikleri yapabilirsiniz. Dilerseniz velileri de bilgilendirebildiğiniz pluginler ile detaylandırabileceğiniz bir sistem oluşturabilirsiniz. Ders programları, sınıf ayrımları ve öğrenci takip sistemleri kurup pratik bir planlama ağı kurabilirsiniz.

Başka kimler için?

Mobil uygulamalar; dernekler, odalar, cafe & Restaurantlar, marka veya ürün sahipleri için oldukça destekleyicidir.

Muhasebe programı olan Netsis, e-ticaret yazılımı olan Opencart alt yapısını kullanan bütün firmalar için de cari, hesap hareketleri ve borç alacakları takibi bakımından faydalı ve iş yükünü azaltıcı bir ortamdır. 

Aylık ödeme ile mobil uygulama
aylık ödeme ile mobil uygulama sistemi

kurtitasarim

‘’İrade ve yargıları aşan güçlü bir coşku, ihtiras" diye tanımlanır tutku. Yaptığın işi sevmek yerine, sevdiğin işi yap mottosu da benim tutku tanımım. Kod yazmak bir yana, o kodun sistem üzerindeki hareketlerini, farklı cihazlar ile etkileşimini, o noktalarda oluşan sıkıntıları görmek, çözmek ve bunu yaparken diğer kişilere yol göstermek işimin en zevkli yanı. Bu sebeple önce tutku ile yapılan iş, sonra maddiyat..

Bir cevap yazın